کسب درآمداز تمایل شما به همکاری با کارن کارت در فروش خدمات مربوط به کارت ویزیت الکترونیک بسیار سپاسگذاریم. به این منظور میتوانید از سیستم بازاریابی کارن کارت بصورت رایگان استفاده نمایید. بازاریاب می تواند به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی ثبت نام نماید و به فروش خدمات با احتساب پورسانت اقدام نماید. کارن کارت سعی نموده، ضمن ایجاد بستری ساده و مناسب، پورسانت مناسب را برای بازاریابان خود در نظر بگیرد. بازاریاب مجبور به خرید خدمات نیست و تنها نسبت به فروشی که انجام میدهد پورسانت دریافت می نماید. بازاریاب می تواند به صورت کاملا رایگان وارد سیستم بازاریابی و فروش کارن کارت گردد و نسب به فروش هر کارت ویزیت، 20% پورسانت دریافت نماید.شما هم به برنامه بازاریابی کارن کارت ملحق شوید !در کارن کارت همه چیز منصفانه، دقیق و به حق انجام خواهد شد.
عضویت رایگانبرای عضویت در سیستم بازاریابی کارن کارت تنها میبایست یک دقیقه زمان صرف کنید و انجام این کار برای همه رایگان است.


درآمد نامحدوددر سیستم بازاریابی کارن کارت هیچ محدودیتی وجود ندارد و می توانید بی نهایت سرویس بفروشید و از درآمد آسان لذت ببرید.


تیم اختصاصیسیستم بازاریابی کارن کارت توسط یک تیم حرفه ای مدیریت می شود و کارشناسان بخش بازاریابی هر لحظه پاسخگوی شما هستند.

موفقیت در بازاریابی اثبات شده است


کارن کارت تا کنون بیش از ۵ میلیون تومان وجه نقد به بازاریابان فعال خود پرداخته است.

سیستم کسب درآمد، کارن کارت چگونه کار میکند؟شما پس از عضویت در پرتال بازاریابی کارن کارت، میتوانید به فروش خدمات سایت اقدام نمایید و پس از آن به ازای فروش هر کارت ویزیت الکترونیک، 20% پورسانت به حساب کاربری شما در کارن کارت اضافه میشود. هر زمان که تمایل داشتید می توانید به کارشناسان تیم بازاریابی کارن کارت اطلاع دهید تا درآمد حاصل شده را به حساب بانکی شما انتقال دهند.


عملکرد اثبات شدهعملکرد سیستم بازاریابی کارن کارت بسیار دقیق و سریع است و قابلیت آن را دارد تا در برابر هر ثبت نام مشتری با کد معرف بازاریابی، بازدهی بسیار دقیق و به دور از تقلب را داشته باشد و شما قادر هستین با خیالی آسوده از طریق کارن کارت به کسب درآمد بپردازید.


گزارش عملکرد دقیقشما در پنل کاربری بازاریابی خود قادر هستید به یک آمار دقیق در مورد ثبت نامی ها و تعداد محصولات فروخته شده توسط شما دسترسی داشته باشد.


گزارش کارکرد بازاریابیعملیات های بازاریابی و محاسبه پورسانت در کارن کارت به صورت سیستمی هستند و احتمال رخداد خطا در آن ها بسیار پایین است. پس از فروش هر کارت توسط شما، پورسانت آن به صورت آنی در حساب شما منظور خواهد شد


سوالات متداول بازاریابی


  • لیستی از سوالات متداول بازاریابان کارن کارت را که طی مرور زمان از ما پرسیده اند برای شما حاضر نموده ایم تا شما با استفاده از آن ها بتوانید هرچه سریع تر کار خود را آغاز کنید.

شرایط و قوانین بازاریابی


  • ما در کارن کارت برای بازاریابان خود قوانین و شرایط واضح و مشخصی را برای ادامه همکاری حاضر نموده ایم، تا قادر باشیم به منصفانه ترین شکل ممکن خدمات خود را ارائه دهیم.

درمورد بازاریابی سوالی دارید ؟


اگر تصمیم گرفته اید بازاریاب کارن کارت شوید و سوالات خاصی در این زمینه دارید، شما قادر هستید با شماره تماس مستقیم زیر تماس بگیرید و یا این که فرم مشاوره بازاریابی را تکمیل و ارسال نماید تا کارشناسان ما با شما در اسراع وقت تماس حاصل نمایند.
031-32656740       info@karenkart.com